Nachádzate sa tu

Značka Alex

ALEX je značka s rozsiahlymi skúsenosťami nielen v starostlivosti o drevené a laminátové podlahy. Ponúka širokú škálu produktov pre chúlostivé podlahy.

ALEX je značka s bohatými skúsenosťami v oblasti starostlivosti o všetky typy podláh a nábytku.

Ponúka rozsiahlu škálu výrobkov na čistenie, údržbu a ochranu podláh a nábytku vrátane tých najchúlostivejších.

Značka ALEX vždy nasleduje súčasné trendy na trhu, a preto neustále vyvíja ďalšie vhodné prostriedky na starostlivosť o podlahové krytiny a nábytok tak, aby vyhovovali rôznym potrebám zákazníkov (napr. proti opotrebeniu, na zvýšenie lesku, časté používanie atď.).

Style
Centred
Prípravky používané na čistenie tradičných podláh musia obsahovať látky, ktoré rešpektujú a chránia prirodzenú krásu dreva.

Prečo Alex?

Bežné čistiace prostriedky obsahujú syntetické látky s kyslým pH, čo znamená, že poškodzujú najmä chúlostivé povrchy. Čistenie a údržba materiálu z dreva a laminátu si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, pretože sú náchylnejšie na poškodenie.

Produkty používané na ich čistenie musia obsahovať látky, ktoré rešpektujú a chránia ich prirodzenú krásu.

ALEX je dokonalým riešením tejto požiadavky.

Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu s prírodnými ingredienciami a vyváženým pH ponúka ALEX ideálnu starostlivosť a ochranu pre drevené a laminátové podlahy.

Prečo Alex miluje drevo?

Vďaka exkluzívnemu a inovatívnemu zloženiu s prírodnými zložkami a vyváženej hodnote pH ponúka ALEX ideálnu údržbu a ochranu drevených a laminátových povrchov, ako sú podlahy a nábytok.

Výrobky značky ALEX sú navrhnuté špecificky tak, aby umožňovali dosiahnuť v domácnosti profesionálne výsledky.

Okrem toho je ich použitie jednoduché a praktické.