O nás

O nás

ALEX, ideálny spojenec pre starostlivost a čistenie všetkých typov povrchov

ALEX je expert na starostlivosť o povrchy od tých najcitlivejších, ako sú drevené podlahy alebo nábytok, až po tie najodolnejšie, ako sú podlahy a dlažby. 

Značka ALEX vznikla v roku 1930 a od tej doby sa neustále rozvíja, aby dokázala držať krok s rastúcimi nárokmi na starostlivosť aj o najchúlostivejšie drevené podlahy. Vďaka svojím skúsenostiam a jedinečnému zloženiu sa stala dokonalým partnerom pre čistenie a starostlivosť o všetky typy povrchov.

Prečo ALEX?

Bežné čističe obsahujú syntetické zložky a majú kyselé pH, čo znamená, že ich používaním môže dôjsť k oderu a poškodeniu povrchov. Avšak všetky povrchy potrebujú pri čistení aj špeciálnu ochranu a to predovšetkým najcitlivejšie podlahy a nábytok z dreva alebo laminátu. Preto je vhodné používať produkty obsahujúce zložky, ktoré sú k nim šetrné, chránia ich a zabezpečujú, že si uchovajú svoju prirodzenú krásu.
ALEX predstavuje v tomto smere ideálne riešenie.

Prečo ALEX miluje váš domov?

Vďaka exkluzívnemu zloženiu s prírodnými zložkami a vyváženým pH, poskytuje ALEX každodennú starostlivosť a ochranu, akú vaše podlahy a nábytok potrebujú.

Produkty značky ALEX boli navrhnuté tak, aby v domácnosti poskytovali profesionálne výsledky a povrchy bolo možné ľahko a pohodlne udržiavať ako nové.